ES SYSTEM K

ES System K - wspieramy klub Judo

 

ES System K wspiera sportowców

 

 

Od początku działalności sekcji UKS JUDO WOLBROM firma ES SYSTEM K jest jednym z jej głównych sponsorów. Obserwujemy z dumą, jak ta forma aktywności pozwala rozwijać się naszym podopiecznym. To dyscyplina sportu o charakterze ogólnorozwojowym, dzięki treningom dzieciaki nie tylko mają świetną kondycję fizyczną, judo uczy też refleksu, systematyczności i szacunku. Dla sponsora nie oznacza tylko możliwości prezentacji logo podczas zawodów. Gdy znajdujemy się na życiowych i biznesowych zakrętach, filozofia tej japońskiej sztuki walki, często pomaga nam w podjęciu właściwych decyzji. Mobilizuje nas także determinacja i energia tych najmłodszych. Dzięki nim wiemy, że WARTO!

 

 

Kilka interesujących faktów

Powstanie sekcji judo przy Klubie Sportowym „Przebój” Wolbrom datuje się na 15 września 1998 roku, kiedy to po raz pierwszy odbył się trening młodych sportowców. Pomysłodawcą powołania owej sekcji jest mgr inż. Czesław Łaksa, znany jako pierwszy polski medalista odnoszący ogromne sukcesy na arenie międzynarodowej, pierwszy w historii polskiego judo wicemistrz Europy seniorów w Luksemburgu w 1966 roku, a także trener i wychowawca wielu mistrzów polskiego judo.

Dzięki działalności naszego klubu ponad setka dzieci i młodzieży znajduje pasję w sporcie i efektywnie spędza czas, co pozytywnie wpływa na ich wychowanie dając im możliwość odczuwania takich emocji jak radość ze zwycięstwa, przyznanie się do porażki, szacunek dla przeciwnika, odpowiedzialność za drużynę. Te cechy zaprocentują z pewnością w ich dorosłym życiu.

 

 

Sukcesy wychowanków UKS Judo Wolbrom

Ranking wygranych walk przez zawodników UKS Judo Wolbrom jest godny podziwu. Nie sposób wymienić wszystkich zasłużonych w boju przez te lata, bowiem wychowankowie klubu zostają bezkonkurencyjni w zdobywaniu kolejnych medali i tytułów, a wśród fachowców coraz częściej słychać opinie, że Ci młodzi sportowcy to przyszłe nadzieje olimpijskie.

W ostatnim czasie młodzi reprezentanci UKS Judo Wolbrom zdobyli znaczną pulę medali zarówno w zawodach rangi międzynarodowej, jak i krajowej zostawiając z tyłu rywali z całej Europy. Mogliśmy oglądać ich sukcesy między innymi w Montenegro, Budapeszcie, Tolmezzo, Bytomiu, Opolu czy w Łodzi.

Zakończona została rywalizacja w sporcie młodzieżowym za rok 2013 według zasad wprowadzonych przez Ministerstwo Sportu dla wszystkich dyscyplin sportowych. Przypominamy, że punkty można uzyskać tylko w 4 imprezach i są to: Mistrzostwa Polski Młodzieży, Mistrzostwa Polski Juniorów, OOM – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.

Zawodnicy nasi uzyskali w tym roku absolutny rekord w dotychczasowej działalności klubu wynoszący 97 punktów. Od 2010 roku zdobyliśmy już: 174 złotych medali, 115 srebrnych oraz 120 brązowych.ES System K Sp. z o.o.

Dział handlowy

ul. Wrzosowa 10

32-340 Wolbrom


info@essystemk.pl


Telefon: +48 32 644 04 00