ES SYSTEM K

 

COOLBOX to urządzenie chłodnicze, które służy do przechowywania i bezkontaktowego odbioru zakupów z kategorii e-grocery. Moduł chłodniczy składa się z 10 skrytek o zakresie temperatur: 0 /+4 °C, moduł mroźniczy zawiera 6 boksów o zakresie temperatur: -18 /-22 °C i meble te można ze sobą dowolnie łączyć w ciągi. W zestawie występuje także wieża z wbudowanym czytnikiem kodów QR, która jest w stanie obsłużyć do 100 skrytek i odpowiada za komunikację z systemem operatora i otwarcie skrytek dla klienta.

 

Rozwiązanie to wychodzi naprzeciw tendencjom, które przybrały na sile w czasie pandemii, kiedy klienci coraz częściej decydują się na zakupy online. Dla operatora oznacza to dodatkowe możliwości sprzedaży produktów spożywczych, dla klienta możliwość odbioru zakupów o dowolnej porze w najdogodniejszej lokalizacji. Urządzenia zostały skonstruowane tak, aby mogły pracować zarówno wewnątrz budynków (np. w centrach handlowych), jak i w warunkach outdoorowych, na zewnątrz sklepów, na osiedlach, itp. System operacyjny Coolbox poprzez protokół komunikacyjny może w łatwy sposób zostać zintegrowany z dowolną platformą e-commerce, czy aplikacją zakupową.

 

COOLBOX to także rozwiązanie zaprojektowane z myślą o środowisku naturalnym. Urządzenie zasilane jest ekologicznym czynnikiem R290. Pozwala na skrócenie łańcucha dostaw, redukując koszty i emisję CO2, która występuje w przypadku dostaw door-to-door.


Zobacz kartę produktu

 

 

 

 

 

 

Galeria zdjęćES System K Sp. z o.o.

Dział handlowy

ul. Wrzosowa 10

32-340 Wolbrom


info@essystemk.pl


Telefon: +48 32 644 04 00