ES SYSTEM K

E. Leclerc w Gdańsku to przykład inwestycji, która wyznacza kierunek w nowoczesnym handlu. Wśród 132 szt. urządzeń chłodniczych, które zostały tu zainstalowane w ramach remodelingu - każde zostało wybrane z dużą rozwagą, aby spełnić określone funkcje w sklepie.

 

Mając na uwadze, że chłodzenie pochłania połowę zużycia energii w sklepie wielkopowierzchniowym i odpowiada za 2% globalnej emisji gazów cieplarnianych – właściciele zdecydowali o wyborze urządzeń chłodniczych Es System K zasilanych naturalnym czynnikiem – CO2 (ODP = 0 potencjał niszczenia warstwy ozonowej, GWP=1 potencjał tworzenia efektu cieplarnianego). Pozwoliło to na kompleksowe wyposażenie sklepu, który w zasadzie nie emituje szkodliwych substancji do atmosfery.

Ma to duże znaczenie zarówno dla bilansu energetycznego sieci handlowej, jak i konsumentów - jest to parametr, na który coraz mocniej zwracają oni uwagę, nie są im obojętne kwestie środowiska naturalnego. W takim sklepie można zrobić prawdziwie eko-zakupy.

 

Warto zwrócić także uwagę na szereg nowoczesnych rozwiązań, które sprawiają, że korzystanie z urządzeń chłodniczych ES SYSTEM K jest dużo prostsze i szybsze – zarówno dla personelu, który te urządzenia obsługuje, jak i codziennego klienta.

Wybrane meble cechują odpowiednio dobrane parametry chłodnicze dla każdej strefy i pod kątem eksponowanego asortymentu, co przekłada się na gwarancję świeżości oferowanych tu produktów. Wyeliminowano zbędne elementy konstrukcyjne, które mogły powodować ograniczenia w widoczności towaru, lub stwarzać barierę w ich wydostaniu z półki. Lekka i transparentna konstrukcja sprawia, że produkty są dobrze wyeksponowane z wszystkimi ich walorami.

Zadbano tu także o przyjazny merchandising, łatwość w czyszczeniu i serwisowaniu urządzeń (podnoszone szyby, łatwo demontowalne blachy przystosowane do zmywarek przemysłowych, szerokie blaty robocze, itp.). Wszystkie urządzenia cechuje także spójny charakter wzorniczy.

 

 

Galeria zdjęćES System K Sp. z o.o.

Dział handlowy

ul. Wrzosowa 10

32-340 Wolbrom


info@essystemk.pl


Telefon: +48 32 644 04 00