ES SYSTEM K

Światowe targi handlu – EUROSHOP 2020 dobiegły końca. Specjaliści z branży retail czekali na to wielkie wydarzenie przez ostatnie 3 lata. Teraz przyszedł czas podsumowań i refleksji. Kierunek działań na kolejne lata mocno się już zarysował.

 

Sukces eCommerce nieustannie stymuluje do rozwoju także tych, którzy działają w sektorze zakupów tradycyjnych. Należy dać uzasadnione powody kupującym, aby chcieli wejść do sklepu. Inwestuje się więc w dobrej jakości wyposażenie, co poprawia doświadczenia zakupowe klienta. Kwitnie również cyfryzacja handlu, przenikanie i łączenie kanałów online i offline, nie bez znaczenia pozostaje także kwestia wydajności energetycznej wyposażenia i zrównoważonego rozwoju.

 

Rozwiązania zaprezentowane w ramach naszej filozofii „Respecting Tomorrow” wpisują się w to zapotrzebowanie idealnie:

➡️ Zero heating doors – rewolucyjne rozwiązanie w oparciu o nowy materiał dla ramy drzwi, który nie wymaga stosowania grzałek (redukcja zużycia energii do 0).

➡️ Smart Shop Control – moduł do komunikacji i zarządzania urządzeniami chłodniczymi w sklepie z możliwością przewidywania ewentualnych awarii sprzętu. Pozwala na optymalizację parametrów pracy urządzenia w celu ograniczeń w zużyciu energii.

➡️ Natural Refrigerants – już blisko 100 % urządzeń chłodniczych z oferty ES SYSTEM K jest przystosowanych do pracy w oparciu o naturalne czynniki chłodnicze: R290 (GWP=3) i CO2 (GWP =1).

 

To kierunki, które z pewnością będziemy eksplorować i rozwijać, aby zaproponować jeszcze więcej innowacyjnych, energooszczędnych i funkcjonalnych rozwiązań naszym Klientom. Dziękujemy za wszystkie inspirujące spotkania, uściski dłoni, wyrazy sympatii dla zespołu ES SYSTEM K podczas Targów Euroshop 2020. Do zobaczenia w 2023!

 

 

Zapraszamy do wirtualnej wędrówki po naszym stoisku!

Galeria zdjęćES System K Sp. z o.o.

Dział handlowy

ul. Wrzosowa 10

32-340 Wolbrom


info@essystemk.pl


Telefon: +48 32 644 04 00